האם להסיר שיערות בערווה

האם להסיר שיערות בערווה

מספר מילים 235

כשמדובר בשיער גוף, לגברים בדרך כלל יש שיער שונה על חלקים מגופם. מהחזה ועד הבטן, כיסוי שיער הגוף של גברים משתנה. אבל יש נקודה אחת שאנחנו נוטים לשכוח ממנה – אזור הערווה.

הביולוגיה מסבירה כי צמיחת השיער באזור הקרוב לכמה הנקודות הרגישות היא לשם הגנה, ואזור הערווה אינו יוצא מן הכלל. השיער משמש לא רק כמחסום פיזי לזיעה ולחיידקים המעורבים במערכת הרבייה, אלא גם כמגן פסיכולוגי לבריאות הגופנית והמינית.

אבל האם אנחנו באמת צריכים לשמור את זה, את שערות הערווה  או שאפשר לגלוח ? ואם כן, מה האורך הנכון של השיערות ? או שאתה בכלל מגלח את הביצים?

כאשר שוקלים לגלח את הביצים ישנם מספר יתרונות וחסרונות, כגון, יתרונות היגייניים ותפיסה חיובית, אך יחד עם זאת, זה יכול להיות מאוד לא נוח, כואב ויכול להוביל לגירוי בעור ושערות חודרניות אם מרטת עם שעווה. 

בסופו של דבר אין תשובה נכונה לשאלה זו מכיוון שלנשים יש העדפות שונות בכל הנוגע לשיער גוף של גברים ואי אפשר לשמח את כולם. יש בנות שאוהבות ביצים שעירות ויש כאלה שאוהבות אותן מגולחות ונקיות.אז לא משנה מה אתה מרגיש, הקפד להתייעץ עם בת הזוג שלך.

מה אומרות נערות ליווי?

שאלנו נערות ליווי מה דעתם על שערות בביצים, וגם כאן קיבלנו תשובות שונות. אך נראה כי רוב הנערות מעדיפות ביצים מגולחות, והן גם מסבירות מה הסיבה. נערות רבות אוהבות למצוץ ללקוחותיהן, והן אומרות שלפעמים שערות נתלשות ומפריעות להן בחוויית המציצה. מה שמאלץ אותן לעצור ולירוק את השערות. לכן נערות ליווי מעדיפות ביצים חלקות. 

בלוג סקס פופ ואהבה מאמרים נוספים

לגלות את העיר התוססת של תל אביב, ישראל

המזרח התיכון הוא אולי לא היעד הראשון שעולה לראש כשמתכננים חופשה, אבל העיר תל אביב בישראל היא פנינה נסתרת שאסור לפספס. ממוקמת על חוף הים התיכון, תל אביב מכונה לעתים…

לגלות את העיר התוססת של תל אביב, ישראל

לחקור את העולם של נערות ליווי: להבין את המקצוע השנוי במחלוקת

המקצוע של נערות ליווי, הידוע גם בשם נערות ליווי או עובדי מין, היה נושא של עניין ודיון במשך עשורים רבים. למרות שכיחותו בחברה, הוא נותר נושא שנוי במחלוקת, לעתים קרובות…

לחקור את העולם של נערות ליווי: להבין את המקצוע השנוי במחלוקת

אתה-תקווה: המקום שבו מסורת פוגשת מודרנה בישראל

שוכנת במחוז המרכז של ישראל, פתח תקווה היא עיר עם היסטוריה עשירה והווה תוסס. נחשבת לאחת הערים המאוכלסות ביותר במדינה, היא ביתם של מעל 234,000 תושבים וממשיכה לגדול במהירות. פתח…

אתה-תקווה: המקום שבו מסורת פוגשת מודרנה בישראל