האם להסיר שיערות בערווה

האם להסיר שיערות בערווה

מספר מילים 235

כשמדובר בשיער גוף, לגברים בדרך כלל יש שיער שונה על חלקים מגופם. מהחזה ועד הבטן, כיסוי שיער הגוף של גברים משתנה. אבל יש נקודה אחת שאנחנו נוטים לשכוח ממנה – אזור הערווה.

הביולוגיה מסבירה כי צמיחת השיער באזור הקרוב לכמה הנקודות הרגישות היא לשם הגנה, ואזור הערווה אינו יוצא מן הכלל. השיער משמש לא רק כמחסום פיזי לזיעה ולחיידקים המעורבים במערכת הרבייה, אלא גם כמגן פסיכולוגי לבריאות הגופנית והמינית.

אבל האם אנחנו באמת צריכים לשמור את זה, את שערות הערווה  או שאפשר לגלוח ? ואם כן, מה האורך הנכון של השיערות ? או שאתה בכלל מגלח את הביצים?

כאשר שוקלים לגלח את הביצים ישנם מספר יתרונות וחסרונות, כגון, יתרונות היגייניים ותפיסה חיובית, אך יחד עם זאת, זה יכול להיות מאוד לא נוח, כואב ויכול להוביל לגירוי בעור ושערות חודרניות אם מרטת עם שעווה. 

בסופו של דבר אין תשובה נכונה לשאלה זו מכיוון שלנשים יש העדפות שונות בכל הנוגע לשיער גוף של גברים ואי אפשר לשמח את כולם. יש בנות שאוהבות ביצים שעירות ויש כאלה שאוהבות אותן מגולחות ונקיות.אז לא משנה מה אתה מרגיש, הקפד להתייעץ עם בת הזוג שלך.

מה אומרות נערות ליווי?

שאלנו נערות ליווי מה דעתם על שערות בביצים, וגם כאן קיבלנו תשובות שונות. אך נראה כי רוב הנערות מעדיפות ביצים מגולחות, והן גם מסבירות מה הסיבה. נערות רבות אוהבות למצוץ ללקוחותיהן, והן אומרות שלפעמים שערות נתלשות ומפריעות להן בחוויית המציצה. מה שמאלץ אותן לעצור ולירוק את השערות. לכן נערות ליווי מעדיפות ביצים חלקות. 

בלוג סקס פופ ואהבה מאמרים נוספים

מסיבת הרווקים האולטימטיבית: כל מה שצריך לדעת

מסיבת רווקים, הידועה גם בשם מסיבת רווקים או ערב של דולר, היא חגיגת טרום חתונה הנערכת עבור החתן לעתיד וחבריו הקרובים ביותר. המסורת של אירוח מסיבת רווקים החלה לפני מאות…

מסיבת הרווקים האולטימטיבית: כל מה שצריך לדעת

גלו את העיר המפתה חיפה:

גלו את העיר המפתה חיפה: פנינה על חוף הים התיכון של ישראל חיפה היא עיר נמל ציורית הממוקמת על חוף הים התיכון בצפון ישראל. חיפה, הידועה בנופיה המדהימים ובהיסטוריה העשירה…

גלו את העיר המפתה חיפה:

קונדומים: מדריך מקיף להגנה בטוחה ויעילה

ככל שהעולם הופך פתוח יותר ומקבל יותר את הפתיחות המינית, השימוש בקונדומים הפך לנושא שיחה חשוב. למרות הזמינות של צורות שונות של אמצעי מניעה והמודעות הגוברת למין בטוח, קונדומים נותרו…

קונדומים: מדריך מקיף להגנה בטוחה ויעילה