האם להסיר שיערות בערווה

האם להסיר שיערות בערווה

מספר מילים 235

כשמדובר בשיער גוף, לגברים בדרך כלל יש שיער שונה על חלקים מגופם. מהחזה ועד הבטן, כיסוי שיער הגוף של גברים משתנה. אבל יש נקודה אחת שאנחנו נוטים לשכוח ממנה – אזור הערווה.

הביולוגיה מסבירה כי צמיחת השיער באזור הקרוב לכמה הנקודות הרגישות היא לשם הגנה, ואזור הערווה אינו יוצא מן הכלל. השיער משמש לא רק כמחסום פיזי לזיעה ולחיידקים המעורבים במערכת הרבייה, אלא גם כמגן פסיכולוגי לבריאות הגופנית והמינית.

אבל האם אנחנו באמת צריכים לשמור את זה, את שערות הערווה  או שאפשר לגלוח ? ואם כן, מה האורך הנכון של השיערות ? או שאתה בכלל מגלח את הביצים?

כאשר שוקלים לגלח את הביצים ישנם מספר יתרונות וחסרונות, כגון, יתרונות היגייניים ותפיסה חיובית, אך יחד עם זאת, זה יכול להיות מאוד לא נוח, כואב ויכול להוביל לגירוי בעור ושערות חודרניות אם מרטת עם שעווה. 

בסופו של דבר אין תשובה נכונה לשאלה זו מכיוון שלנשים יש העדפות שונות בכל הנוגע לשיער גוף של גברים ואי אפשר לשמח את כולם. יש בנות שאוהבות ביצים שעירות ויש כאלה שאוהבות אותן מגולחות ונקיות.אז לא משנה מה אתה מרגיש, הקפד להתייעץ עם בת הזוג שלך.

מה אומרות נערות ליווי?

שאלנו נערות ליווי מה דעתם על שערות בביצים, וגם כאן קיבלנו תשובות שונות. אך נראה כי רוב הנערות מעדיפות ביצים מגולחות, והן גם מסבירות מה הסיבה. נערות רבות אוהבות למצוץ ללקוחותיהן, והן אומרות שלפעמים שערות נתלשות ומפריעות להן בחוויית המציצה. מה שמאלץ אותן לעצור ולירוק את השערות. לכן נערות ליווי מעדיפות ביצים חלקות. 

בלוג סקס פופ ואהבה מאמרים נוספים

תכשיט החוף הדרומי של ישראל – לחקור את אילת

ממוקמת בקצה הדרומי ביותר של ישראל, העיר אילת היא עיר נופש מדהימה המושכת אליה תיירים רבים מדי שנה. זה אולי המפורסם ביותר בזכות השקיעות המדהימות שלה, חופים מדהימים, ושפע של…

תכשיט החוף הדרומי של ישראל – לחקור את אילת

תל אביב: מרכז תרבות, תיירות וטכנולוגיה

ממוקמת על הים התיכון, תל אביב זכתה לכינוי "העיר שלא ישנה לעולם" בגלל חיי הלילה התוססים שלה, רובעי הקניות השוקקים וסצנת התרבות הפעילה. כעיר השנייה בגודלה בישראל, תל אביב היא…

תל אביב: מרכז תרבות, תיירות וטכנולוגיה

סקס מזדמן: האם זה מתאים לך?

אנשים רבים נהנים לעסוק במין מזדמן כדרך לספק את הצרכים הפיזיים והרגשיים שלהם. אבל לפני שאתה קופץ פנימה, חשוב לשקול אם סקס מזדמן הוא הבחירה הנכונה עבורך. בעוד סקס מזדמן…

סקס מזדמן: האם זה מתאים לך?