הבחורה מספרד בטיול ליוון "דו יו וונט טו פאק מי?"

הבחורה מספרד בטיול ליוון "דו יו וונט טו פאק מי?"

מספר מילים 318

אני בחור שאוהב לזיין, אם אני לא מוצא זיון אז אני מבלה בדירות דיסקרטיות בירושלים. בדרך כלל אני מוצא זיונים בקלות, וזה בדיוק מה שקרה באותו היום. כבר מהרגע שראית את המבט המפתה של התיירת מספרד, הבנתי שהיא רוצה זין. ניגשתי אליה והתחלנו לדבר. סתם הפלירטוטים הרגילים אבל הבנתי את הרמיזות. בדיוק שכרתי אופנוע והצעתי לה שנמצא איזה חוף שקט.

עשרים דקות אחרי זה כבר היינו ערומים על חוף הים ליד הצוקים. אני שכבתי עם חיוך של ניצחון והיא התיישבה על הזין שלי. היא ישבה על הזין שלי כאשר ביד אחת היא אוחזת בישבנה. היא הסתובבה עם ראשה ואמרה לי ’פאק מי מור, אי לייק יור דיק‘. חייכתי ונתתי לה להתפנק על הזין שלי.

’דו יו וונט מי טו פאק יו אין דה אס‘ שאלתי. ואת התשובה קיבלתי במעשים. היא מייד ירדה על שש והבליטה את ישבנה. היא שלפה מהתיק שלה חומר סיכה והושיטה לי. שימנתי את הזין ועם האצבע מרחתי לה על החור. סובבתי את האצבע מסביב וגם דחפתי אותה קצת פנימה. ’דו יו לייק דיס‘ שאלתי. והיא ענתה ’יס, פאק מי הארד‘.

החדרתי את הזין והתחלתי לזיין אותה. הציצי שלה ממש נשפך לכיוון הרצפה. היה לה פשוט גוף מושלם. ’פאק מי הארדר‘ היא צעקה. אחזתי במותניה, והתחלתי לזיין אותה כאשר כל משקל גופי נכנס אל תוך התחת שלה.

הזין שלי החליק החוצה בלהט הרגע. והיא מייד צעקה ’דונט סטופ, קיפ פאקינג‘. החזרתי את הזין פנימה והמשכתי לזיין אותה בכוח. ראיתי שהיא אוהבת חזק ואחזתי בכוח בשערה והיא זרמה איתי. ’ספאנק מי‘ היא ביקשה. הבאתי לה פליק בתחת, אך האמת איבדתי שליטה ויצא חזק ממה שתכננתי. היא צרחה, הסתכלי אליי ואמרה ’דו איט אגיין‘. המשכתי לזיין אותה תוך כדי שאני מפליק בכוח. התחת שלה כבר נהיה אדום ועברתי ללחי השנייה. כל מכה גרמה לה לכאב צורב, אבל היא הייתה חסרת מעצורים. גלים של רעד עברו בכל גופי, שרירי הבטן שלי החלו להתכווץ ושפיך לבן החל למלא לה את התחת. המשכתי לזיין עד כמה שיכולתי, ואז נשכבתי על החול מזיע ומתנשף.

בלוג סקס פופ ואהבה מאמרים נוספים

נערות ליווי – היתרונות והחסרונות של שכירת נערות ליווי

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או מלוות, היו בחירה פופולרית עבור גברים רבים שמחפשים חברות לכל מיני אירועים ברחבי העולם במשך שנים רבות. אבל האם שכירת נערת ליווי…

נערות ליווי – היתרונות והחסרונות של שכירת נערות ליווי

פנטזיות ארוטיות – איך לתת לדמיון שלך לקחת אותך למקומות חדשים

שחרור הפנטזיות הארוטיות שלך היא דרך משחררת לחוות הנאה ולספק את הרצונות שלך בצורה בטוחה לחלוטין. עם קצת דמיון ונכונות להתנסות, אתה יכול לחקור את התרחישים הפרועים האלה ולקצור את…

פנטזיות ארוטיות – איך לתת לדמיון שלך לקחת אותך למקומות חדשים

חשיפת המגוון התרבותי של חיפה, ישראל

כאחת מערי החוף הגדולות בישראל, חיפה ידועה בשילוב של אלמנטים דתיים ותרבותיים, מה שהופך אותה ליעד מושלם למטיילים שרוצים לחקור עיר ייחודית מלאה במורשת עתיקה. ממוקמת על מורדות הכרמל, חיפה…

חשיפת המגוון התרבותי של חיפה, ישראל