הבחורה מספרד בטיול ליוון "דו יו וונט טו פאק מי?"

הבחורה מספרד בטיול ליוון "דו יו וונט טו פאק מי?"

מספר מילים 318

אני בחור שאוהב לזיין, אם אני לא מוצא זיון אז אני מבלה בדירות דיסקרטיות בירושלים. בדרך כלל אני מוצא זיונים בקלות, וזה בדיוק מה שקרה באותו היום. כבר מהרגע שראית את המבט המפתה של התיירת מספרד, הבנתי שהיא רוצה זין. ניגשתי אליה והתחלנו לדבר. סתם הפלירטוטים הרגילים אבל הבנתי את הרמיזות. בדיוק שכרתי אופנוע והצעתי לה שנמצא איזה חוף שקט.

עשרים דקות אחרי זה כבר היינו ערומים על חוף הים ליד הצוקים. אני שכבתי עם חיוך של ניצחון והיא התיישבה על הזין שלי. היא ישבה על הזין שלי כאשר ביד אחת היא אוחזת בישבנה. היא הסתובבה עם ראשה ואמרה לי ’פאק מי מור, אי לייק יור דיק‘. חייכתי ונתתי לה להתפנק על הזין שלי.

’דו יו וונט מי טו פאק יו אין דה אס‘ שאלתי. ואת התשובה קיבלתי במעשים. היא מייד ירדה על שש והבליטה את ישבנה. היא שלפה מהתיק שלה חומר סיכה והושיטה לי. שימנתי את הזין ועם האצבע מרחתי לה על החור. סובבתי את האצבע מסביב וגם דחפתי אותה קצת פנימה. ’דו יו לייק דיס‘ שאלתי. והיא ענתה ’יס, פאק מי הארד‘.

החדרתי את הזין והתחלתי לזיין אותה. הציצי שלה ממש נשפך לכיוון הרצפה. היה לה פשוט גוף מושלם. ’פאק מי הארדר‘ היא צעקה. אחזתי במותניה, והתחלתי לזיין אותה כאשר כל משקל גופי נכנס אל תוך התחת שלה.

הזין שלי החליק החוצה בלהט הרגע. והיא מייד צעקה ’דונט סטופ, קיפ פאקינג‘. החזרתי את הזין פנימה והמשכתי לזיין אותה בכוח. ראיתי שהיא אוהבת חזק ואחזתי בכוח בשערה והיא זרמה איתי. ’ספאנק מי‘ היא ביקשה. הבאתי לה פליק בתחת, אך האמת איבדתי שליטה ויצא חזק ממה שתכננתי. היא צרחה, הסתכלי אליי ואמרה ’דו איט אגיין‘. המשכתי לזיין אותה תוך כדי שאני מפליק בכוח. התחת שלה כבר נהיה אדום ועברתי ללחי השנייה. כל מכה גרמה לה לכאב צורב, אבל היא הייתה חסרת מעצורים. גלים של רעד עברו בכל גופי, שרירי הבטן שלי החלו להתכווץ ושפיך לבן החל למלא לה את התחת. המשכתי לזיין עד כמה שיכולתי, ואז נשכבתי על החול מזיע ומתנשף.

בלוג סקס פופ ואהבה מאמרים נוספים

הידידה מגרמניה

עברה כבר שנה מאז הטיול לקולומביה, ואז פתאום היא שלחה לי הודעה שחברה שלה מגיעה לביקור בישראל והיא חשבה לבוא לישראל. דיבורים כאלו אני תמיד שומע, אבל לא האמנתי שכמה…

הידידה מגרמניה

גם בעלי חיים אוהבים סקס

גם בעלי החיים אוהבים סקס… אבל לא מה שאתם חושבים! ישנו מיתוס כי רק בני האדם עושים סקס למטרות הנאה. ומנגד עבור בעלי החיים סקס נעשה רק למטרות רבייה. ובכן,…

גם בעלי חיים אוהבים סקס

זה התחיל בעיסוי הביצים

התחלנו את הזיון במציצה על המיטה. היא אחזה לי בביצים ועיסתה אותן בעדינות בעודה מתענגת על הזין שלי. וכאשר הוא עמד לתפארת היא התחילה להתחנן לזיין. ”לא כל כך מהר“…

זה התחיל בעיסוי הביצים