הידידה מגרמניה

הידידה מגרמניה

מספר מילים 305

עברה כבר שנה מאז הטיול לקולומביה, ואז פתאום היא שלחה לי הודעה שחברה שלה מגיעה לביקור בישראל והיא חשבה לבוא לישראל. דיבורים כאלו אני תמיד שומע, אבל לא האמנתי שכמה ימים אחרי זה היא כבר תהיה כאן. היא שאלה אותי אם היא תוכל להישאר בביתי ואמרתי לה שאין בעיה. אנחנו רק ידידים ואמרתי לה שנחלוק את אותה המיטה. היא אמרה שאין בעיה. היא נשארה אצלי שלושה ימים והכל היה נחמד. אבל בלילה האחרון משהו קרה. עדיין נשארנו בקטע של ידידים אבל היינו קצת יותר פתוחים לשיחות אינטימיות. היא סיפרה לי על הזיונים שלה בברלין ואני סיפרתי על הרפתקאות בדירות דיסקרטיות בחיפה.

זה היה באמצע הלילה, התעוררתי פתאום והרגשתי שהיד שלה מונחת על התחתונים שלי. היא ישנה או ליתר דיוק עשתה את עצמה ישנה. אז המשכתי לעשות את עצמי ישן והרגשתי איך היד שלה מלטפת לי בעדינות את הזין שהתחיל להתקשות. שיניתי קצת את התנוחה שיהיה יותר נגיש, אבל המשכתי לעשות את עצמי ישן, והיא עשתה את אותו הדבר. אבל היד שלה כאילו קיבלה חיים משל עצמה והתחילה לעסות לי את הזין ולאט לאט נכנסה גם מתחת לתחתונים.

זה נמשך כמה דקות והנשימה שלי כבר הייתה כבדה. כבר היה ברור שאין כאן שום דבר תמים. וזה פשוט היה הרגע שפתאום פרצה תשוקה גדולה והתחלנו להתנשק בלהט תוך כדי שאנו מפשיטים את הבגדים.

הרטבתי את היד ברוק והתחלתי לעסות לה את הכוס, כבר היה ברור לאן זה הולך…פתחתי את המגירה ושמתי על הזין קונדום. פישקתי לה את הרגליים וחדרתי פנימה. האמת שמהרגע הראשון שראיתי אותה בגסט האוס רציתי לזין אותי. אבל באותה הזמן כל אחד מאיתנו היה בעניינים אחרים. התחלתי לזיין בחוזקה, כאילו תשוקה שתמיד הייתה בפנים פתאום התפוצצה.

המיטה כולה התנדנדה והיא צעקה ”שנל“ בגרמנית. הייתי חרמן והלב שלי פעם בחוזקה. היא ידעה לזהות את הרגע הנכון, ממש 10 שניות לפני שהשפרצתי, וקפצה מהמיטה אל הרצפה. היה התיישבה על ברכיה ופשוט חיכתה לגשם הזרע שימלא אותה.

בלוג סקס פופ ואהבה מאמרים נוספים

כותרת: העולם המקצועי של נערות ליווי: מבט מקיף על התעשייה השנויה במחלוקת

מבוא תעשיית הליווי תמיד הייתה נושא למחלוקת וטאבו, כאשר לאנשים רבים יש דעות קדומות וסטריאוטיפים על נערות ליווי ומקצוען. עם זאת, מאחורי הזוהר והזוהר המתוארים בסרטים ובטלוויזיה, מסתתר עולם מורכב…

כותרת: העולם המקצועי של נערות ליווי: מבט מקיף על התעשייה השנויה במחלוקת

נערות ליווי: הבנת עולם הנערות ליווי המקצועיים

נערות ליווי היו חלק מהחברה מאז ימי קדם, ומספקות חברות, בידור ואינטימיות ללקוחות. בעידן המודרני, נערות ליווי הפכו פופולריות יותר ויותר, עם תעשייה משגשגת המספקת צרכים ורצונות מגוונים. עם זאת,…

נערות ליווי: הבנת עולם הנערות ליווי המקצועיים

קונדומים: ההגנה האולטימטיבית לבריאות מינית ורווחה

בעולם של היום שבו פעילות מינית היא חלק נורמלי של יחסי אנוש, הנושא של הגנה עצמית מפני הריונות לא רצויים וזיהומים המועברים במגע מיני (STIs) הפך חשוב יותר ויותר. כאן…

קונדומים: ההגנה האולטימטיבית לבריאות מינית ורווחה