הידידה מגרמניה

הידידה מגרמניה

מספר מילים 302

עברה כבר שנה מאז הטיול לקולומביה, ואז פתאום היא שלחה לי הודעה שחברה שלה מגיעה לביקור בישראל והיא חשבה לבוא לישראל. דיבורים כאלו אני תמיד שומע, אבל לא האמנתי שכמה ימים אחרי זה היא כבר תהיה כאן. היא שאלה אותי אם היא תוכל להישאר בביתי ואמרתי לה שאין בעיה. אנחנו רק ידידים ואמרתי לה שנחלוק את אותה המיטה. היא אמרה שאין בעיה. היא נשארה אצלי שלושה ימים והכל היה נחמד. אבל בלילה האחרון משהו קרה. עדיין נשארנו בקטע של ידידים אבל היינו קצת יותר פתוחים לשיחות אינטימיות. היא סיפרה לי על הזיונים שלה בברלין ואני סיפרתי על הרפתקאות בדירות דיסקרטיות בפתח תקווה.

זה היה באמצע הלילה, התעוררתי פתאום והרגשתי שהיד שלה מונחת על התחתונים שלי. היא ישנה או ליתר דיוק עשתה את עצמה ישנה. אז המשכתי לעשות את עצמי ישן והרגשתי איך היד שלה מלטפת לי בעדינות את הזין שהתחיל להתקשות. שיניתי קצת את התנוחה שיהיה יותר נגיש, אבל המשכתי לעשות את עצמי ישן, והיא עשתה את אותו הדבר. אבל היד שלה כאילו קיבלה חיים משל עצמה והתחילה לעסות לי את הזין ולאט לאט נכנסה גם מתחת לתחתונים.

זה נמשך כמה דקות והנשימה שלי כבר הייתה כבדה. כבר היה ברור שאין כאן שום דבר תמים. וזה פשוט היה הרגע שפתאום פרצה תשוקה גדולה והתחלנו להתנשק בלהט תוך כדי שאנו מפשיטים את הבגדים.

הרטבתי את היד ברוק והתחלתי לעסות לה את הכוס, כבר היה ברור לאן זה הולך…פתחתי את המגירה ושמתי על הזין קונדום. פישקתי לה את הרגליים וחדרתי פנימה. האמת שמהרגע הראשון שראיתי אותה בגסט האוס רציתי לזין אותי. אבל באותה הזמן כל אחד מאיתנו היה בעניינים אחרים. התחלתי לזיין בחוזקה, כאילו תשוקה שתמיד הייתה בפנים פתאום התפוצצה.

המיטה כולה התנדנדה והיא צעקה ”שנל“ בגרמנית. הייתי חרמן והלב שלי פעם בחוזקה. היא ידעה לזהות את הרגע הנכון, ממש 10 שניות לפני שהשפרצתי, וקפצה מהמיטה אל הרצפה. היה התיישבה על ברכיה ופשוט חיכתה לגשם הזרע שימלא אותה.

בלוג סקס פופ ואהבה מאמרים נוספים

הבחורה מספרד בטיול ליוון "דו יו וונט טו פאק מי?"

אני בחור שאוהב לזיין, אם אני לא מוצא זיון אז אני מבלה בדירות דיסקרטיות בירושלים. בדרך כלל אני מוצא זיונים בקלות, וזה בדיוק מה שקרה באותו היום. כבר מהרגע שראית…

הבחורה מספרד בטיול ליוון "דו יו וונט טו פאק מי?"

גם בעלי חיים אוהבים סקס

גם בעלי החיים אוהבים סקס… אבל לא מה שאתם חושבים! ישנו מיתוס כי רק בני האדם עושים סקס למטרות הנאה. ומנגד עבור בעלי החיים סקס נעשה רק למטרות רבייה. ובכן,…

גם בעלי חיים אוהבים סקס

זה התחיל בעיסוי הביצים

התחלנו את הזיון במציצה על המיטה. היא אחזה לי בביצים ועיסתה אותן בעדינות בעודה מתענגת על הזין שלי. וכאשר הוא עמד לתפארת היא התחילה להתחנן לזיין. ”לא כל כך מהר“…

זה התחיל בעיסוי הביצים