זה התחיל בעיסוי הביצים

זה התחיל בעיסוי הביצים

מספר מילים 308

התחלנו את הזיון במציצה על המיטה. היא אחזה לי בביצים ועיסתה אותן בעדינות בעודה מתענגת על הזין שלי. וכאשר הוא עמד לתפארת היא התחילה להתחנן לזיין. ”לא כל כך מהר“ אמרתי לה.

הפכתי אותה על הגב, ירקתי על הכוס והחדרתי פנימה את שתי אצבעותיי, תוך כדי שאני מלקק לה את הכוס. עבדתי חזק עם האצבעות והלשון, והיא הגיבה בגניחות מהירות ותנועות לא רצוניות של ירכיה. הכוס שלה היה כך כך טעים והלשון שלי ליקקה אותו כמו כלבלב מורעב, בדיוק מתחת לקו השערות.

נעמדתי על ברכיה והצמדתי את הזין לכוס שלה. אבל עדיין לא חדרתי, רק שיפשפתי אותו במהירות על הכוס שלה. הרגשתי את החמימות ואת תחושת השערות הנוגעות בקצה הזין, ולרגעים קצרים הכנסתי אותו מעט פנימה, מה שמילא אותה בציפייה וגרם לה לצעוק ”זין אותי“. נהניתי לראות אותה מתחננת לזין והמשכתי לשחק, להתחיל לחדור ומיד להוציא.

אבל בסוף לא יכולתי להתאפק ודחפתי את כל הזין פנימה. זו הייתה עליית מדרגה גם מבחינת הגניחות שלה, שנעשו אטיות יותר, אך עמוקות. נשענתי לאחור על שתי ידיה והתחלתי לזיין בתנועות קצובות. תוך כדי שאני מביט בשערה המתפזר על הכרית והשדיים הרוטטות. ירקתי על החזה תוך כדי שאני ממשיך לזיין.

שיניתי מעט את התנוחה, וכל גופי נשען לעברה, כאשר ידי אוחזות ברגליה. כך יכולתי לחדור יותר עמוק ולנצל את כל המומנטום של הגוף. אחזתי את שני שדייה הנעימים, כאילו מנסה למנוע מהם לקפץ. היא אחזה בידי וכיוונה אותי לעבר הפטמות, והתחלתי לשחק לה בפטמות בחוזקה. הן היו זקורות ויפות ונראה שרמת החרמנות שלה רק עולה.

הצמדתי את שתי רגליה המפושקות והרמתי אותן כלפי מעלה, והמשכתי לזיין כאשר אני מחזיק ברגליה ומרגיש את הלחץ על הזין שלי מתגבר. הפלקתי לה בישבנה והורדתי לה סטירה. השארתי את ידי על פניה והיא החלה ללקק את אצבעותיי.

גלים של חום עברו לי בכל הגוף, הייתי כל כולי באותו הרגע מבלי לחשוב על שום דבר. ואז הרגשתי התפוצצות אדירה וזרם של שפיך יצא אל תוך הכוס החם שלה.

דברים שקורים בדירות דיסקרטיות בחיפה

בלוג סקס פופ ואהבה מאמרים נוספים

כותרת: העולם המקצועי של נערות ליווי: מבט מקיף על התעשייה השנויה במחלוקת

מבוא תעשיית הליווי תמיד הייתה נושא למחלוקת וטאבו, כאשר לאנשים רבים יש דעות קדומות וסטריאוטיפים על נערות ליווי ומקצוען. עם זאת, מאחורי הזוהר והזוהר המתוארים בסרטים ובטלוויזיה, מסתתר עולם מורכב…

כותרת: העולם המקצועי של נערות ליווי: מבט מקיף על התעשייה השנויה במחלוקת

נערות ליווי: הבנת עולם הנערות ליווי המקצועיים

נערות ליווי היו חלק מהחברה מאז ימי קדם, ומספקות חברות, בידור ואינטימיות ללקוחות. בעידן המודרני, נערות ליווי הפכו פופולריות יותר ויותר, עם תעשייה משגשגת המספקת צרכים ורצונות מגוונים. עם זאת,…

נערות ליווי: הבנת עולם הנערות ליווי המקצועיים

קונדומים: ההגנה האולטימטיבית לבריאות מינית ורווחה

בעולם של היום שבו פעילות מינית היא חלק נורמלי של יחסי אנוש, הנושא של הגנה עצמית מפני הריונות לא רצויים וזיהומים המועברים במגע מיני (STIs) הפך חשוב יותר ויותר. כאן…

קונדומים: ההגנה האולטימטיבית לבריאות מינית ורווחה