זה התחיל בעיסוי הביצים

זה התחיל בעיסוי הביצים

מספר מילים 308

התחלנו את הזיון במציצה על המיטה. היא אחזה לי בביצים ועיסתה אותן בעדינות בעודה מתענגת על הזין שלי. וכאשר הוא עמד לתפארת היא התחילה להתחנן לזיין. ”לא כל כך מהר“ אמרתי לה.

הפכתי אותה על הגב, ירקתי על הכוס והחדרתי פנימה את שתי אצבעותיי, תוך כדי שאני מלקק לה את הכוס. עבדתי חזק עם האצבעות והלשון, והיא הגיבה בגניחות מהירות ותנועות לא רצוניות של ירכיה. הכוס שלה היה כך כך טעים והלשון שלי ליקקה אותו כמו כלבלב מורעב, בדיוק מתחת לקו השערות.

נעמדתי על ברכיה והצמדתי את הזין לכוס שלה. אבל עדיין לא חדרתי, רק שיפשפתי אותו במהירות על הכוס שלה. הרגשתי את החמימות ואת תחושת השערות הנוגעות בקצה הזין, ולרגעים קצרים הכנסתי אותו מעט פנימה, מה שמילא אותה בציפייה וגרם לה לצעוק ”זין אותי“. נהניתי לראות אותה מתחננת לזין והמשכתי לשחק, להתחיל לחדור ומיד להוציא.

אבל בסוף לא יכולתי להתאפק ודחפתי את כל הזין פנימה. זו הייתה עליית מדרגה גם מבחינת הגניחות שלה, שנעשו אטיות יותר, אך עמוקות. נשענתי לאחור על שתי ידיה והתחלתי לזיין בתנועות קצובות. תוך כדי שאני מביט בשערה המתפזר על הכרית והשדיים הרוטטות. ירקתי על החזה תוך כדי שאני ממשיך לזיין.

שיניתי מעט את התנוחה, וכל גופי נשען לעברה, כאשר ידי אוחזות ברגליה. כך יכולתי לחדור יותר עמוק ולנצל את כל המומנטום של הגוף. אחזתי את שני שדייה הנעימים, כאילו מנסה למנוע מהם לקפץ. היא אחזה בידי וכיוונה אותי לעבר הפטמות, והתחלתי לשחק לה בפטמות בחוזקה. הן היו זקורות ויפות ונראה שרמת החרמנות שלה רק עולה.

הצמדתי את שתי רגליה המפושקות והרמתי אותן כלפי מעלה, והמשכתי לזיין כאשר אני מחזיק ברגליה ומרגיש את הלחץ על הזין שלי מתגבר. הפלקתי לה בישבנה והורדתי לה סטירה. השארתי את ידי על פניה והיא החלה ללקק את אצבעותיי.

גלים של חום עברו לי בכל הגוף, הייתי כל כולי באותו הרגע מבלי לחשוב על שום דבר. ואז הרגשתי התפוצצות אדירה וזרם של שפיך יצא אל תוך הכוס החם שלה.

דברים שקורים בדירות דיסקרטיות בחיפה

בלוג סקס פופ ואהבה מאמרים נוספים

מסיבת הרווקים האולטימטיבית: כל מה שצריך לדעת

מסיבת רווקים, הידועה גם בשם מסיבת רווקים או ערב של דולר, היא חגיגת טרום חתונה הנערכת עבור החתן לעתיד וחבריו הקרובים ביותר. המסורת של אירוח מסיבת רווקים החלה לפני מאות…

מסיבת הרווקים האולטימטיבית: כל מה שצריך לדעת

גלו את העיר המפתה חיפה:

גלו את העיר המפתה חיפה: פנינה על חוף הים התיכון של ישראל חיפה היא עיר נמל ציורית הממוקמת על חוף הים התיכון בצפון ישראל. חיפה, הידועה בנופיה המדהימים ובהיסטוריה העשירה…

גלו את העיר המפתה חיפה:

קונדומים: מדריך מקיף להגנה בטוחה ויעילה

ככל שהעולם הופך פתוח יותר ומקבל יותר את הפתיחות המינית, השימוש בקונדומים הפך לנושא שיחה חשוב. למרות הזמינות של צורות שונות של אמצעי מניעה והמודעות הגוברת למין בטוח, קונדומים נותרו…

קונדומים: מדריך מקיף להגנה בטוחה ויעילה