זה התחיל בעיסוי הביצים

זה התחיל בעיסוי הביצים

מספר מילים 308

התחלנו את הזיון במציצה על המיטה. היא אחזה לי בביצים ועיסתה אותן בעדינות בעודה מתענגת על הזין שלי. וכאשר הוא עמד לתפארת היא התחילה להתחנן לזיין. ”לא כל כך מהר“ אמרתי לה.

הפכתי אותה על הגב, ירקתי על הכוס והחדרתי פנימה את שתי אצבעותיי, תוך כדי שאני מלקק לה את הכוס. עבדתי חזק עם האצבעות והלשון, והיא הגיבה בגניחות מהירות ותנועות לא רצוניות של ירכיה. הכוס שלה היה כך כך טעים והלשון שלי ליקקה אותו כמו כלבלב מורעב, בדיוק מתחת לקו השערות.

נעמדתי על ברכיה והצמדתי את הזין לכוס שלה. אבל עדיין לא חדרתי, רק שיפשפתי אותו במהירות על הכוס שלה. הרגשתי את החמימות ואת תחושת השערות הנוגעות בקצה הזין, ולרגעים קצרים הכנסתי אותו מעט פנימה, מה שמילא אותה בציפייה וגרם לה לצעוק ”זין אותי“. נהניתי לראות אותה מתחננת לזין והמשכתי לשחק, להתחיל לחדור ומיד להוציא.

אבל בסוף לא יכולתי להתאפק ודחפתי את כל הזין פנימה. זו הייתה עליית מדרגה גם מבחינת הגניחות שלה, שנעשו אטיות יותר, אך עמוקות. נשענתי לאחור על שתי ידיה והתחלתי לזיין בתנועות קצובות. תוך כדי שאני מביט בשערה המתפזר על הכרית והשדיים הרוטטות. ירקתי על החזה תוך כדי שאני ממשיך לזיין.

שיניתי מעט את התנוחה, וכל גופי נשען לעברה, כאשר ידי אוחזות ברגליה. כך יכולתי לחדור יותר עמוק ולנצל את כל המומנטום של הגוף. אחזתי את שני שדייה הנעימים, כאילו מנסה למנוע מהם לקפץ. היא אחזה בידי וכיוונה אותי לעבר הפטמות, והתחלתי לשחק לה בפטמות בחוזקה. הן היו זקורות ויפות ונראה שרמת החרמנות שלה רק עולה.

הצמדתי את שתי רגליה המפושקות והרמתי אותן כלפי מעלה, והמשכתי לזיין כאשר אני מחזיק ברגליה ומרגיש את הלחץ על הזין שלי מתגבר. הפלקתי לה בישבנה והורדתי לה סטירה. השארתי את ידי על פניה והיא החלה ללקק את אצבעותיי.

גלים של חום עברו לי בכל הגוף, הייתי כל כולי באותו הרגע מבלי לחשוב על שום דבר. ואז הרגשתי התפוצצות אדירה וזרם של שפיך יצא אל תוך הכוס החם שלה.

דברים שקורים בדירות דיסקרטיות בחיפה

בלוג סקס פופ ואהבה מאמרים נוספים

הידידה מגרמניה

עברה כבר שנה מאז הטיול לקולומביה, ואז פתאום היא שלחה לי הודעה שחברה שלה מגיעה לביקור בישראל והיא חשבה לבוא לישראל. דיבורים כאלו אני תמיד שומע, אבל לא האמנתי שכמה…

הידידה מגרמניה

הבחורה מספרד בטיול ליוון "דו יו וונט טו פאק מי?"

אני בחור שאוהב לזיין, אם אני לא מוצא זיון אז אני מבלה בדירות דיסקרטיות בירושלים. בדרך כלל אני מוצא זיונים בקלות, וזה בדיוק מה שקרה באותו היום. כבר מהרגע שראית…

הבחורה מספרד בטיול ליוון "דו יו וונט טו פאק מי?"

גם בעלי חיים אוהבים סקס

גם בעלי החיים אוהבים סקס… אבל לא מה שאתם חושבים! ישנו מיתוס כי רק בני האדם עושים סקס למטרות הנאה. ומנגד עבור בעלי החיים סקס נעשה רק למטרות רבייה. ובכן,…

גם בעלי חיים אוהבים סקס