מה לעשות שאת בתול

מה לעשות שאת בתול

מספר מילים 289

איבוד בתוליך יכול להיות אחת החוויות מורטות העצבים ביותר בחייך. עבור רבים, מדובר באבן דרך משמעותית בדרך לבגרות. זה יכול להיות זמן של שמחה גדולה, כמו גם חרדה ובלבול. בין אם אתה נער שמתקרב לחוויה או מבוגר שרוצה לסיים איתה, חשוב להיות מעודכנים, לנקוט באמצעי זהירות ולוודא שאתה מקבל את ההחלטה הטובה ביותר לרווחתך.

לפני שאתה מקיים יחסי מין בפעם הראשונה, חשוב לוודא שיש לך את העובדות. זיהומים המועברים במגע מיני (STI) נפוצים להפליא ומתפשטים באמצעות מגע מיני, ולכן חשוב ללמוד על הסיכונים, הסימנים ושיטות המניעה. חשוב גם להיות מודע לחוקי המדינה שלך לגבי גיל ההסכמה, כמו גם לדרישות הגיל לגישה למניעת הריון.

בנוסף לידע, תרגול מין בטוח הוא חיוני. זה אומר שיש גישה לקונדומים וחומרי סיכה, ושימוש נכון בהם. קונדומים מסייעים להפחית את הסיכון למחלות מין ולהריון לא מתוכנן. אם אתם שוקלים מין אוראלי או אנאלי, חשוב להיות מודעים לכך שפעילויות אלה יכולות גם לגרום לזיהומים והריונות לא מתוכננים, ולכן חשוב להיות מוכנים עם קונדומים, כמו גם הגנה מתאימה אחרת.

לבסוף, חשוב שתבטחו בבן הזוג שלכם ותוודאו שאתם מוכנים לכל ההיבטים של מערכת יחסים מינית. חשוב לוודא שבן הזוג שלך מכבד ומעריך אותך, את ההחלטות שלך ואת הגוף שלך. אתה צריך גם לתקשר את הגבולות שלך ואת הציפיות, כמו גם כל חששות שיש לך לגבי זיהומים המועברים במגע מיני או הריון לא מתוכנן.

איבוד בתולים הוא החלטה גדולה וחשוב להיות מוכנים ומעודכנים לפני שעושים זאת. עם חינוך, תקשורת ואמצעי זהירות מתאימים, אתה יכול לוודא שזו חוויה מהנה וחיובית. על מנת להבטיח שזו תהיה חוויה טובה ובלתי נשכחת, אתה יכול לעשות זאת עם נערות הליווי. בארץ יש נערות ליווי רבות, וזה דבר מקובל שגברים המגיעים לגיל 18 מבלים איתן. ורבים מאותם גברים הם בתולים. 

מעוניין לזדיין בפעם הראשונה? אתה יכול למצוא נערות שרק מחכות לזיין שלך באתר https://gde.co.il/

בלוג סקס פופ ואהבה מאמרים נוספים

סקס מזדמן: לחקור את העולם השנוי במחלוקת של אינטימיות נטולת מחויבויות

סקס מזדמן, הידוע גם בשם סקס ללא מחויבות, הוא נושא שנוי במחלוקת שהיה נושא לוויכוחים ודיונים רבים. יש הרואים בכך חוויה משחררת ומעצימה, ויש הרואים בה התנהגות מסוכנת ומסוכנת. ללא…

סקס מזדמן: לחקור את העולם השנוי במחלוקת של אינטימיות נטולת מחויבויות

עולם נערות הליווי: הצצה מקצועית ורגישה לענף שנוי במחלוקת

נערות ליווי, או הידועות בכינוין נערות ליווי, היו חלק מהחברה במשך מאות שנים. עם זאת, נוכחותם תמיד נתקלה בתגובות מעורבות, החל זוהר וקסם לטאבו ושיפוט. למרות הסטיגמה החברתית סביב מקצוע…

עולם נערות הליווי: הצצה מקצועית ורגישה לענף שנוי במחלוקת

האמת מאחורי נערות ליווי: חשיפת המציאות של תעשיית הליווי

הרעיון של נערות ליווי היה נושא טאבו בחברה שלנו במשך עשורים רבים. עצם אזכור המונח מעורר לעתים קרובות תחושה של שיפוט ותפיסה מוטעית כלפי אנשים אלה. עם זאת, בשנים האחרונות,…

האמת מאחורי נערות ליווי: חשיפת המציאות של תעשיית הליווי