נערות הליווי הטובות ביותר הן בישראל

נערות הליווי הטובות ביותר הן בישראל

מספר מילים 316

יש מצב שאתם ב 80% של הגברים שכבר התנסו ובילו עם נערות ליווי, ויש מצב שאתם בעשרים אחוז שמעולם לא עשו זאת. אם לא עשיתם זאת, אולי שמעתם סיפורים, ויתכן שהם אפילו נשמעו לכם מוגזמים. אבל האמת שהסיפורים ממש לא מוגזמים, כל מה שהחברים שלכם מספרים על מה שקורה בדירות דיסקרטיות בתל אביב או בכל מקום אחר, הוא אכן אמתי. זהו המקום בו הגברים מגשימים את כל הפנטזיות.

מבין אלו שנעזרו בשירותי ליווי, ישנם גם את אלו שעושים זאת באופן קבעו או עשו זאת בעבר. אלו הם אנשים שבוודאי זכו להכיר את התחום גם בארץ וגם בחו“ל. הרי גם חופשה בברלין או לונדון היא הזדמנות לבלות עם נערות הליווי ששם. והבחורים הללו שרכשו ניסיון בינלאומי יכולים לספק לנו תובנות רבות על רמת השירות בארץ והאיכות של נערות הליווי.

הכי טוב בארץ

הגברים שטעמו נערות ליווי גם בארץ וגם בחו“ל מציגים לנו מידע השוואתי המראה כי בארץ נערות הליווי הטובות ביותר. מדובר ברמת שירות גבוהה ביותר, נערות נאות במיוחד וגם סביבת אירוח ברמה גבוהה.

אך מדוע במדינה קטנה כמו ישראל התפתחה תעשייה מובילה?

יש לכך סיבות רבות, חלקן קשורות לאופי האוכלוסייה בארץ חלקן קשורות ללקוחות. ישראל היא בעצם מדינת מהגרים, יש כאן עושר תרבותי של נערות שהגיעו ממדינות רבות. גם כאשר מדובר בנערות ליווי צבריות, יש לנו נערות מעדות שונות (אשכנזיות, עיראקיות, מרוקאיות וכו‘). ומעבר לזאת יש לנו תיירות רבות ועולות חדשות. בפועל זה מתורגם למצב בו גבר מקבל תפריט שלם של אפשרויות, וגדלים הסיכויים שימצא בדיוק את מה שהוא מחפש.
סיבה נוספת היא שכאן נערות מארחות בדירת המגורים שלהן, זוהי המשמעות של דירות דיסקרטיות. וכמובן שהנערות מטפחות את דירתן הפרטית ושומרות על ניקיונה, לכן באופן טבעי זהו מקום שנעים לבלות בה. אלו הם אינם בתי מלון מעופשים כפי שלפעמים פוגשים בחו“ל .

סיבה שלישית היא שישראל היא מרכז עסקים ברמה בינלאומית. משקיעים, אנשי הייטק, יזמים, אנשי נדל“ן ועוד אנשים מתחומים רבים מגיעים לכאן ללמוד, לעבוד, להשקיע ולעשות עסקים. ועל מנת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של קהלים אלו, על הנערות להציע שירות VIP.

בלוג סקס פופ ואהבה מאמרים נוספים

לגלות את העיר התוססת של תל אביב, ישראל

המזרח התיכון הוא אולי לא היעד הראשון שעולה לראש כשמתכננים חופשה, אבל העיר תל אביב בישראל היא פנינה נסתרת שאסור לפספס. ממוקמת על חוף הים התיכון, תל אביב מכונה לעתים…

לגלות את העיר התוססת של תל אביב, ישראל

לחקור את העולם של נערות ליווי: להבין את המקצוע השנוי במחלוקת

המקצוע של נערות ליווי, הידוע גם בשם נערות ליווי או עובדי מין, היה נושא של עניין ודיון במשך עשורים רבים. למרות שכיחותו בחברה, הוא נותר נושא שנוי במחלוקת, לעתים קרובות…

לחקור את העולם של נערות ליווי: להבין את המקצוע השנוי במחלוקת

אתה-תקווה: המקום שבו מסורת פוגשת מודרנה בישראל

שוכנת במחוז המרכז של ישראל, פתח תקווה היא עיר עם היסטוריה עשירה והווה תוסס. נחשבת לאחת הערים המאוכלסות ביותר במדינה, היא ביתם של מעל 234,000 תושבים וממשיכה לגדול במהירות. פתח…

אתה-תקווה: המקום שבו מסורת פוגשת מודרנה בישראל