10 תנוחות סקס סנסציוניות כדי לתבל את החיים האינטימיים שלך

10 תנוחות סקס סנסציוניות כדי לתבל את החיים האינטימיים שלך

מספר מילים 492

שתף חוויות אינטימיות עם בן / בת הזוג שלך עם כמה מתנוחות המין הפופולריות והסנסציוניות ביותר. קח את חיי המין שלך לשלב הבא עם מהלכים מרגשים שנועדו להגביר את ההנאה. בין אם אתם מחפשים לחקור משהו חדש ביחד או סתם להוסיף טוויסט חדש למועדפים הרגילים שלכם, תנוחות אלה מובטחות לשפר את חיי חדר השינה שלכם.

1. הקאוגירל: תנוחה זו דורשת ממך להיות בטופ בשליטה. בן הזוג שלך שוכב על המיטה בנוחות עם רגליים פתוחות בזמן שאתה זכוכית את השותף שלך תוך שמירה על שליטה מלאה. עם זרועות, אתה יכול להשתמש בתמיכה כדי להעמיק את החדירה במצב בוקרת.

2. בננה ספליט: בווריאציה זו של תנוחת הכלבלב הקלאסית, בן הזוג שוכב על הבטן עם רגליים יחד וירכיים מעט מוגבהות. בעוד שאתה יכול לחדור לבן הזוג שלך מאחור, תנוחה זו מאפשרת גירוי נוסף כי הוא בטוח לרצות.

3. קאוגירל הפוכה: תנוחה זו לוקחת את תנוחת הקאוגירל לשלב הבא, כאשר הפרטנר בשליטה שומר על הקצב והתנועה. על ידי הפניה הרחק מבן / בת הזוג שלך, תחושה נוספת מורגשת כאשר הגוף שלך נע על העור שלהם.

המלצה 60 דקות
4. הנשר: זוהי וריאציה של תנוחת הכלבלב ודורשת מבן הזוג לעלות על הידיים והברכיים בזמן שבן הזוג השני ממקם את עצמו מאחוריו. זה יכול להיות משופר על ידי לסירוגין את הידיים והרגליים כדי להוסיף גירוי נוסף.

5. המיסיונר הקלאסי: זהו מועדף קלאסי מסיבה שבה בן הזוג שוכב לאחור בעוד הפרטנר השני למעלה שולט בעומק החדירה. תנוחה זו משמשת לעתים קרובות כדי למקסם את גירוי הדגדגן וניתן להתאים אותה לרצונות שונים.

6. עמידה: תנוחה זו יכולה להיעשות בחללים פתוחים או בחדר השינה, דורשת מכם לחבק את בן הזוג שלכם מקרוב בזמן שאתם מגרים אותו. תנוחה זו דורשת אמון רב ואיזון יציב כאשר שניכם חוקרים את ההנאה שבקיום יחסי מין בעמידה.

7. ספיידרמן הפוך: זוהי וריאציה מלהיבה של התנוחה המיסיונרית שבה בן הזוג למעלה מבצע תנועת נדנוד ומתחכך בבן הזוג השני בזמן החיבוק. תנועה זו מקדמת הן חדירה עמוקה והן גירוי מעורר.

8. המריצה: לרוב מדובר בתנוחה מסובכת שדורשת אמון רב, מה שמחייב כל אחד מבני הזוג להחזיק את השני. כאשר בן הזוג כפוף עם ידיו ליד רגליו, הרם את הירכיים של בן זוגך מהקרקע כשאתה חודר מאחור.

9. המפצל: זוהי וריאציה נוספת של תנוחת הכלבלב בה זרועותיו ורגליו של בן הזוג מפוצלות. תנוחה נפוצה זו יכולה להיות מותאמת לרמות שונות של הנאה מכיוון שהיא משתנה בחדירה ובגירויים.

10. עמידה: זוהי אולי התנוחה המגוונת ביותר מכיוון שתוכלו לבצע אותה בכל חדר בבית, בהתאם לרמת ההרפתקה שלכם. בן הזוג כורך את רגליו סביב בן הזוג השני כשהוא נכנס מאחור. תנוחה זו מציעה תחושה מחשמלת עם הרבה מגע גופני.

בין אם אתם מחפשים לילה מיוחד או סתם לחקור את מה שלא נחקר עם בן / בת הזוג שלכם, תנוחות אלה בטוח ישלחו את ההנאה שלכם לגבהים חדשים. חשוב לתקשר אחד עם השני כדי להבטיח ששניכם מרגישים לגמרי בנוח לחקור את הגבהים החדשים האלה. כאשר רמת הנוחות שלך מתחילה לעלות, כך גם רמת החוויה וההנאה שלך. התנסו ומצאו את המהלכים והתחושות הטובים ביותר שעובדים עבורכם ועבור בן או בת הזוג שלכם. עם תנוחות אלה, לעולם לא תהיה חסרה לך אינטימיות סנסציונית.

בלוג סקס פופ ואהבה מאמרים נוספים

סקס מזדמן: לחקור את העולם השנוי במחלוקת של אינטימיות נטולת מחויבויות

סקס מזדמן, הידוע גם בשם סקס ללא מחויבות, הוא נושא שנוי במחלוקת שהיה נושא לוויכוחים ודיונים רבים. יש הרואים בכך חוויה משחררת ומעצימה, ויש הרואים בה התנהגות מסוכנת ומסוכנת. ללא…

סקס מזדמן: לחקור את העולם השנוי במחלוקת של אינטימיות נטולת מחויבויות

עולם נערות הליווי: הצצה מקצועית ורגישה לענף שנוי במחלוקת

נערות ליווי, או הידועות בכינוין נערות ליווי, היו חלק מהחברה במשך מאות שנים. עם זאת, נוכחותם תמיד נתקלה בתגובות מעורבות, החל זוהר וקסם לטאבו ושיפוט. למרות הסטיגמה החברתית סביב מקצוע…

עולם נערות הליווי: הצצה מקצועית ורגישה לענף שנוי במחלוקת

האמת מאחורי נערות ליווי: חשיפת המציאות של תעשיית הליווי

הרעיון של נערות ליווי היה נושא טאבו בחברה שלנו במשך עשורים רבים. עצם אזכור המונח מעורר לעתים קרובות תחושה של שיפוט ותפיסה מוטעית כלפי אנשים אלה. עם זאת, בשנים האחרונות,…

האמת מאחורי נערות ליווי: חשיפת המציאות של תעשיית הליווי