5 תרגילים חיוניים לשיפור הביצועים המיניים אצל גברים

5 תרגילים חיוניים לשיפור הביצועים המיניים אצל גברים

מספר מילים 393

ככל שהשנים עוברות, טבעי שהביצועים הפיזיים של גברים יושפעו. הביצועים המיניים עשויים לרדת בשל מגוון סיבות, כולל כושר לב וכלי דם, גמישות ורמות טסטוסטרון. מתח יכול גם לגבות את מחירו, מה שהופך את הפעילות המינית לפחות מהנה. אמנם אין פתרון אחד שמתאים לכולם לשיפור הביצועים המיניים, אך ישנם מספר תרגילים שעשויים לעזור. הנה מבט על חמישה תרגילים שנועדו לעזור לגברים בוגרים לשפר את הביצועים המיניים שלהם.

תרגילים לשיפור הזיונים

תרגילי קיגל – קיגל הם התרגיל המומלץ ביותר לשיפור הביצועים המיניים. הם קלים לביצוע, וניתן לעשות אותם בכל זמן ובכל מקום. תרגילי קיגל מומלצים לעתים קרובות כדי לעזור עם בריחת שתן, נועדו לחזק את שרירי רצפת האגן. חיזוק שרירים אלה יכול לעזור עם בריחת שתן, שליטה בשפיכה ושיפור התחושה. כדי לעשות קיגל, כווצו את שרירי רצפת האגן למשך מספר שניות ואז שחררו. חזרו על הפעולה עד 10 פעמים בכל אימון וכוונו לפחות ל-3-4 מפגשים ביום.

הפעלת ליבה – בניית חוזק הליבה חיונית לשיפור הביצועים המיניים. ליבה חזקה מסייעת לשיפור היציבה ושיווי המשקל, שניהם חשובים לפעילות מינית. תרגילי הליבה מכוונים לשרירי הבטן, האלכסונים ושרירי הגב התחתון כדי לשפר את הכוח והיציבות. באופן כללי, קרשים, לחיצות חזה וקרשי צד מומלצים להפעלת שרירי הליבה.

 אימון לב וכלי דם – מערכת לב וכלי דם בריאה חיונית לביצועים מיניים טובים. תרגילי אירובי עוזרים לשפר את זרימת הדם, שהיא חלק בלתי נפרד מהביצועים המיניים. ריצה, שחייה, רכיבה על אופניים ואפילו הליכה הם כולם תרגילים אירוביים שיכולים לעזור לשפר את זרימת הדם. יש לשאוף ל-30 דקות של פעילות אירובית, לפחות ארבע פעמים בשבוע.

אימוני רגליים – אימוני רגליים כגון סקוואט וריאות עוזרים לשפר את שיווי המשקל, הכוח והזריזות, שכולם חשובים לביצועים מיניים. רגליים חזקות מאפשרות לך להישאר בשליטה טובה יותר במהלך כל ההיבטים של פעילות מינית. ריאות, סקוואט ותרגילי רגליים אחרים יכולים להיעשות בבית רק עם משקל הגוף שלך.

מתיחות –  מתיחות עוזרות לשפר את הגמישות, טווח התנועה ורמות הנוחות במהלך פעילות מינית. מתיחות יכולות גם לעזור להפחית מתיחות שרירים פוטנציאלית שעלולה לגרום למתח או אי נוחות. נסה למתוח את מיתרי הערסל, ארבע הרגליים, הירכיים הפנימיות וכופפי הירך שלך על בסיס קבוע כדי לשפר את הגמישות שלך.

שיפור הביצועים המיניים יכול להיות מאתגר, אבל יש כמה תרגילים שיכולים לעזור. תרגילי קיגל, עבודת ליבה, אימון לב וכלי דם, אימוני רגליים ומתיחות יכולים כולם לעזור לזכרים בוגרים לשפר את הביצועים המיניים שלהם. עם תרגול קבוע, תוכל לראות ולהרגיש תוצאות. ואחרי שהתאמנתם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחפש ב escorttlv.com נערות ליווי ולהוכיח להן את הביצועים. 

בלוג סקס פופ ואהבה מאמרים נוספים

סקס מזדמן: לחקור את העולם השנוי במחלוקת של אינטימיות נטולת מחויבויות

סקס מזדמן, הידוע גם בשם סקס ללא מחויבות, הוא נושא שנוי במחלוקת שהיה נושא לוויכוחים ודיונים רבים. יש הרואים בכך חוויה משחררת ומעצימה, ויש הרואים בה התנהגות מסוכנת ומסוכנת. ללא…

סקס מזדמן: לחקור את העולם השנוי במחלוקת של אינטימיות נטולת מחויבויות

עולם נערות הליווי: הצצה מקצועית ורגישה לענף שנוי במחלוקת

נערות ליווי, או הידועות בכינוין נערות ליווי, היו חלק מהחברה במשך מאות שנים. עם זאת, נוכחותם תמיד נתקלה בתגובות מעורבות, החל זוהר וקסם לטאבו ושיפוט. למרות הסטיגמה החברתית סביב מקצוע…

עולם נערות הליווי: הצצה מקצועית ורגישה לענף שנוי במחלוקת

האמת מאחורי נערות ליווי: חשיפת המציאות של תעשיית הליווי

הרעיון של נערות ליווי היה נושא טאבו בחברה שלנו במשך עשורים רבים. עצם אזכור המונח מעורר לעתים קרובות תחושה של שיפוט ותפיסה מוטעית כלפי אנשים אלה. עם זאת, בשנים האחרונות,…

האמת מאחורי נערות ליווי: חשיפת המציאות של תעשיית הליווי