5 תרגילים חיוניים לשיפור הביצועים המיניים אצל גברים

5 תרגילים חיוניים לשיפור הביצועים המיניים אצל גברים

מספר מילים 393

ככל שהשנים עוברות, טבעי שהביצועים הפיזיים של גברים יושפעו. הביצועים המיניים עשויים לרדת בשל מגוון סיבות, כולל כושר לב וכלי דם, גמישות ורמות טסטוסטרון. מתח יכול גם לגבות את מחירו, מה שהופך את הפעילות המינית לפחות מהנה. אמנם אין פתרון אחד שמתאים לכולם לשיפור הביצועים המיניים, אך ישנם מספר תרגילים שעשויים לעזור. הנה מבט על חמישה תרגילים שנועדו לעזור לגברים בוגרים לשפר את הביצועים המיניים שלהם.

תרגילים לשיפור הזיונים

תרגילי קיגל – קיגל הם התרגיל המומלץ ביותר לשיפור הביצועים המיניים. הם קלים לביצוע, וניתן לעשות אותם בכל זמן ובכל מקום. תרגילי קיגל מומלצים לעתים קרובות כדי לעזור עם בריחת שתן, נועדו לחזק את שרירי רצפת האגן. חיזוק שרירים אלה יכול לעזור עם בריחת שתן, שליטה בשפיכה ושיפור התחושה. כדי לעשות קיגל, כווצו את שרירי רצפת האגן למשך מספר שניות ואז שחררו. חזרו על הפעולה עד 10 פעמים בכל אימון וכוונו לפחות ל-3-4 מפגשים ביום.

הפעלת ליבה – בניית חוזק הליבה חיונית לשיפור הביצועים המיניים. ליבה חזקה מסייעת לשיפור היציבה ושיווי המשקל, שניהם חשובים לפעילות מינית. תרגילי הליבה מכוונים לשרירי הבטן, האלכסונים ושרירי הגב התחתון כדי לשפר את הכוח והיציבות. באופן כללי, קרשים, לחיצות חזה וקרשי צד מומלצים להפעלת שרירי הליבה.

 אימון לב וכלי דם – מערכת לב וכלי דם בריאה חיונית לביצועים מיניים טובים. תרגילי אירובי עוזרים לשפר את זרימת הדם, שהיא חלק בלתי נפרד מהביצועים המיניים. ריצה, שחייה, רכיבה על אופניים ואפילו הליכה הם כולם תרגילים אירוביים שיכולים לעזור לשפר את זרימת הדם. יש לשאוף ל-30 דקות של פעילות אירובית, לפחות ארבע פעמים בשבוע.

אימוני רגליים – אימוני רגליים כגון סקוואט וריאות עוזרים לשפר את שיווי המשקל, הכוח והזריזות, שכולם חשובים לביצועים מיניים. רגליים חזקות מאפשרות לך להישאר בשליטה טובה יותר במהלך כל ההיבטים של פעילות מינית. ריאות, סקוואט ותרגילי רגליים אחרים יכולים להיעשות בבית רק עם משקל הגוף שלך.

מתיחות –  מתיחות עוזרות לשפר את הגמישות, טווח התנועה ורמות הנוחות במהלך פעילות מינית. מתיחות יכולות גם לעזור להפחית מתיחות שרירים פוטנציאלית שעלולה לגרום למתח או אי נוחות. נסה למתוח את מיתרי הערסל, ארבע הרגליים, הירכיים הפנימיות וכופפי הירך שלך על בסיס קבוע כדי לשפר את הגמישות שלך.

שיפור הביצועים המיניים יכול להיות מאתגר, אבל יש כמה תרגילים שיכולים לעזור. תרגילי קיגל, עבודת ליבה, אימון לב וכלי דם, אימוני רגליים ומתיחות יכולים כולם לעזור לזכרים בוגרים לשפר את הביצועים המיניים שלהם. עם תרגול קבוע, תוכל לראות ולהרגיש תוצאות. ואחרי שהתאמנתם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחפש ב escorttlv.com נערות ליווי ולהוכיח להן את הביצועים. 

בלוג סקס פופ ואהבה מאמרים נוספים

תכשיט החוף הדרומי של ישראל – לחקור את אילת

ממוקמת בקצה הדרומי ביותר של ישראל, העיר אילת היא עיר נופש מדהימה המושכת אליה תיירים רבים מדי שנה. זה אולי המפורסם ביותר בזכות השקיעות המדהימות שלה, חופים מדהימים, ושפע של…

תכשיט החוף הדרומי של ישראל – לחקור את אילת

תל אביב: מרכז תרבות, תיירות וטכנולוגיה

ממוקמת על הים התיכון, תל אביב זכתה לכינוי "העיר שלא ישנה לעולם" בגלל חיי הלילה התוססים שלה, רובעי הקניות השוקקים וסצנת התרבות הפעילה. כעיר השנייה בגודלה בישראל, תל אביב היא…

תל אביב: מרכז תרבות, תיירות וטכנולוגיה

סקס מזדמן: האם זה מתאים לך?

אנשים רבים נהנים לעסוק במין מזדמן כדרך לספק את הצרכים הפיזיים והרגשיים שלהם. אבל לפני שאתה קופץ פנימה, חשוב לשקול אם סקס מזדמן הוא הבחירה הנכונה עבורך. בעוד סקס מזדמן…

סקס מזדמן: האם זה מתאים לך?