8 תנוחות המין שאתה צריך לנסות עכשיו

8 תנוחות המין שאתה צריך לנסות עכשיו

מספר מילים 324

סקס אמור להיות מהנה ומהנה, אבל לפעמים הוא יכול להיות קצת משעמם וחוזר על עצמו. אל דאגה, יש הרבה דרכים לתבל את חיי המין שלך! דרך אחת היא לנסות תנוחות מין חדשות, ויש לנו שמונה בשבילך לשקול.

1. המריצה. בקש מבן זוגך לעמוד ולהחזיק את הירכיים שלך. אתה תהיה על ארבע והפנים שלך יהיו לכיוון המיטה. לאחר מכן, בן הזוג שלך יכול לדחוף אותך בזמן שהם עומדים. תנוחה זו נהדרת למתן חדירה עמוקה.

2. קאוגירל הפוכה. חגור את בן הזוג שלך בזמן שהם שוכבים ומקם את עצמך עם הגב מופנה אליהם. תנוחה זו מעניקה לך שליטה רבה, וניתן לכוונן אותה בהתאם למידת הקרבה שבה אתה רוצה שגופך יהיה.

3. כפיות. מושלם לזוגות גברים ונשים, כפיות כוללת את שניכם שוכבים על הצדדים, פרצופים קרובים זה לזה. בן הזוג שלך יכול להיכנס אליך מאחור, וליצור תחושה של אינטימיות וקרבה.

4. המעלית. שכב על הגב עם הרגליים נשענות על כתפיו של בן זוגך. פעולה זו תיצור חדירה הדוקה ורדודה שתספק הנאה רבה.

5. מספריים בישיבה. בקש מבן זוגך להושיב אותם לאחור בכיסא ולחגור אותם כשהם פונים הצידה. תוכלו לשלוט בקצב ובעומק החדירה, בזמן ששניכם תוכלו ללטף אחד את השני בו זמנית.

6. למתוח את הפנים. בקש מבן זוגך לשכב על גבו בזמן שאתה חוגר את פניו, עם הפנים אליו. תנוחה זו מושלמת להנאה אוראלית רבה, ומעניקה לך שליטה מלאה.

7. לעמוד ולמסור. בקש מבן זוגך לעמוד בזמן שאתה עומד מולו. כרכו את אחת מרגליכם סביב מותניהם ותנו להם להיכנס אליכם בעמידה. תנוחה זו נהדרת כאשר אתם נמצאים בחלל צר, או הרחק מחדר השינה שלכם.
צפה בנערות ליווי בחולון

8. הפרפר. בקש מבני הזוג שלך לשכב על שולחן או מיטה בזמן שאתה חוגר אותם, עם הפנים החוצה. תנוחה זו מעניקה לך שליטה רבה וגם מעודדת חדירה עמוקה יותר.

בין אם אתם מחפשים להוסיף קצת גיוון לחיי המין שלכם או סתם רוצים לנסות משהו חדש, תנוחות אלה בהחלט יעזרו להפוך את חיי המין שלכם להרבה יותר מעניינים! הקפד לתקשר עם השותף שלך לפני שאתה מנסה כל התנוחות האלה, כמו נוחות ובטיחות תמיד צריך לבוא קודם.

בלוג סקס פופ ואהבה מאמרים נוספים

סקס מזדמן: לחקור את העולם השנוי במחלוקת של אינטימיות נטולת מחויבויות

סקס מזדמן, הידוע גם בשם סקס ללא מחויבות, הוא נושא שנוי במחלוקת שהיה נושא לוויכוחים ודיונים רבים. יש הרואים בכך חוויה משחררת ומעצימה, ויש הרואים בה התנהגות מסוכנת ומסוכנת. ללא…

סקס מזדמן: לחקור את העולם השנוי במחלוקת של אינטימיות נטולת מחויבויות

עולם נערות הליווי: הצצה מקצועית ורגישה לענף שנוי במחלוקת

נערות ליווי, או הידועות בכינוין נערות ליווי, היו חלק מהחברה במשך מאות שנים. עם זאת, נוכחותם תמיד נתקלה בתגובות מעורבות, החל זוהר וקסם לטאבו ושיפוט. למרות הסטיגמה החברתית סביב מקצוע…

עולם נערות הליווי: הצצה מקצועית ורגישה לענף שנוי במחלוקת

האמת מאחורי נערות ליווי: חשיפת המציאות של תעשיית הליווי

הרעיון של נערות ליווי היה נושא טאבו בחברה שלנו במשך עשורים רבים. עצם אזכור המונח מעורר לעתים קרובות תחושה של שיפוט ותפיסה מוטעית כלפי אנשים אלה. עם זאת, בשנים האחרונות,…

האמת מאחורי נערות ליווי: חשיפת המציאות של תעשיית הליווי