8 תנוחות המין שאתה צריך לנסות עכשיו

8 תנוחות המין שאתה צריך לנסות עכשיו

מספר מילים 324

סקס אמור להיות מהנה ומהנה, אבל לפעמים הוא יכול להיות קצת משעמם וחוזר על עצמו. אל דאגה, יש הרבה דרכים לתבל את חיי המין שלך! דרך אחת היא לנסות תנוחות מין חדשות, ויש לנו שמונה בשבילך לשקול.

1. המריצה. בקש מבן זוגך לעמוד ולהחזיק את הירכיים שלך. אתה תהיה על ארבע והפנים שלך יהיו לכיוון המיטה. לאחר מכן, בן הזוג שלך יכול לדחוף אותך בזמן שהם עומדים. תנוחה זו נהדרת למתן חדירה עמוקה.

2. קאוגירל הפוכה. חגור את בן הזוג שלך בזמן שהם שוכבים ומקם את עצמך עם הגב מופנה אליהם. תנוחה זו מעניקה לך שליטה רבה, וניתן לכוונן אותה בהתאם למידת הקרבה שבה אתה רוצה שגופך יהיה.

3. כפיות. מושלם לזוגות גברים ונשים, כפיות כוללת את שניכם שוכבים על הצדדים, פרצופים קרובים זה לזה. בן הזוג שלך יכול להיכנס אליך מאחור, וליצור תחושה של אינטימיות וקרבה.

4. המעלית. שכב על הגב עם הרגליים נשענות על כתפיו של בן זוגך. פעולה זו תיצור חדירה הדוקה ורדודה שתספק הנאה רבה.

5. מספריים בישיבה. בקש מבן זוגך להושיב אותם לאחור בכיסא ולחגור אותם כשהם פונים הצידה. תוכלו לשלוט בקצב ובעומק החדירה, בזמן ששניכם תוכלו ללטף אחד את השני בו זמנית.

6. למתוח את הפנים. בקש מבן זוגך לשכב על גבו בזמן שאתה חוגר את פניו, עם הפנים אליו. תנוחה זו מושלמת להנאה אוראלית רבה, ומעניקה לך שליטה מלאה.

7. לעמוד ולמסור. בקש מבן זוגך לעמוד בזמן שאתה עומד מולו. כרכו את אחת מרגליכם סביב מותניהם ותנו להם להיכנס אליכם בעמידה. תנוחה זו נהדרת כאשר אתם נמצאים בחלל צר, או הרחק מחדר השינה שלכם.
צפה בנערות ליווי בחולון

8. הפרפר. בקש מבני הזוג שלך לשכב על שולחן או מיטה בזמן שאתה חוגר אותם, עם הפנים החוצה. תנוחה זו מעניקה לך שליטה רבה וגם מעודדת חדירה עמוקה יותר.

בין אם אתם מחפשים להוסיף קצת גיוון לחיי המין שלכם או סתם רוצים לנסות משהו חדש, תנוחות אלה בהחלט יעזרו להפוך את חיי המין שלכם להרבה יותר מעניינים! הקפד לתקשר עם השותף שלך לפני שאתה מנסה כל התנוחות האלה, כמו נוחות ובטיחות תמיד צריך לבוא קודם.

בלוג סקס פופ ואהבה מאמרים נוספים

תכשיט החוף הדרומי של ישראל – לחקור את אילת

ממוקמת בקצה הדרומי ביותר של ישראל, העיר אילת היא עיר נופש מדהימה המושכת אליה תיירים רבים מדי שנה. זה אולי המפורסם ביותר בזכות השקיעות המדהימות שלה, חופים מדהימים, ושפע של…

תכשיט החוף הדרומי של ישראל – לחקור את אילת

תל אביב: מרכז תרבות, תיירות וטכנולוגיה

ממוקמת על הים התיכון, תל אביב זכתה לכינוי "העיר שלא ישנה לעולם" בגלל חיי הלילה התוססים שלה, רובעי הקניות השוקקים וסצנת התרבות הפעילה. כעיר השנייה בגודלה בישראל, תל אביב היא…

תל אביב: מרכז תרבות, תיירות וטכנולוגיה

סקס מזדמן: האם זה מתאים לך?

אנשים רבים נהנים לעסוק במין מזדמן כדרך לספק את הצרכים הפיזיים והרגשיים שלהם. אבל לפני שאתה קופץ פנימה, חשוב לשקול אם סקס מזדמן הוא הבחירה הנכונה עבורך. בעוד סקס מזדמן…

סקס מזדמן: האם זה מתאים לך?